Mijn Ticket

Eilandhopper
van Sluis tot Sluis

Sommige plekken op het Wad kun je alleen bereiken als de natuur meewerkt. Noordpolderzijl is zo'n plek. Dit kleine getijdenhaventje aan de Groninger kust is alleen toegankelijk tijdens springtij. Op 12 en 13 september organiseren we daarom een bijzondere tocht naar dit verborgen stukje Waddenzee met droogvallen op zondag en met een Waddengids.

Op zaterdag ver­trek­ken we vroeg vanuit Lau­wers­oog. Onderweg vertelt een gids van de Wad­den­ver­e­ni­ging over het landschap, de natuur en de ge­schie­de­nis van het gebied. Na aankomst maken we een excursie door de polder en ontdekken we waarom deze omgeving zo bijzonder is.

Voor wie wil, eindigt de dag hier. Maar het mooiste moet dan misschien nog komen. Rond 23.00 uur varen we met de vloed weer het Wad op en brengen de nacht voor anker door midden in de stilte van de Waddenzee.

Nog voor zons­op­komst gaan we de volgende ochtend met onze gids het droog­ge­val­len Wad op. Terwijl de zon rond 07.00 uur opkomt, verandert het landschap in een prachtig spel van licht, water en zand. Een ervaring die je niet snel vergeet.

Daarna ontbijten we aan boord en zeilen we terug naar Lau­wers­oog, waar we rond 16.00 uur aankomen.

Een weekend voor lief­heb­bers van natuur, fo­to­gra­fie, rust en het echte Wad­den­ge­voel.

Inclusief: Bed­den­goed, ontbijt, 2 x lunch en diner op zaterdag, koffie en thee

Exclusief: handdoek

van Sluis tot Sluis
Binnenkort

Deel deze pagina